utopya

Durum: 90 - 0 - 0 - 0 - 27.01.2018 14:24

Puan: 360 -

9 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

mindhunter

fbı eski özel ajanı john e. douglas'ın anılarını anlattığı "mind hunter: ınside fbı’s elite serial crime unit" isimli kitabından uyarlanmıştır.
1979 yılında geçecek dizide, seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları çözmeye çalışan fbı davranış bilimleri birimi özel ajanları holden ford (jonathan groff) ve bill tench'in (holt mccallany) maceraları konu edilecektir.

dynasty

karizmatik ve kurnaz fallon carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünmektedir. babası blake carrigton, fallon ve kardeşi steven'i atlanta'ya çağırır. fallon, aile bireylerinin buluştuğu bu toplantının kendi terfisi ile ilgili değil de yeni üvey anneleri cristal ile tanıştırılması ile alakalı olduğunu öğrenince şok olur. cristal da fallon gibi kurnaz ve neredeyse onun kadar gençtir. fallon, cristal'ın sıradan bir para avcısı değil; hırslı, prensip sahibi ve carrington atlantic'de reklamcılık konusunda çok bilgili olduğunu, babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark edecektir.

superstition

superstititon'ın hikayesi; la rochelle, georgia'daki gizemli kasabanın tek cenaze evinin sahipleri konumundaki hasting ailesine odaklanıyor. hasting ailesi aynı zamanda kasabanın karanlık sırları ve tarihinin muhafızları durumunda.

perili köşkleri, soylu mezarlıkları, garip kasaba halkı ve olağandışı olaylarla dolu zengin geçmişiyle bilinen kasaba aynı zamanda karanlık korku olaylarının tezahür ettiği bir geçiş bölgesi.

hasting ailesi gizemli silahlar, kaba kuvvet, mistik simya, esrarangiz bilgiler ve eski ilimlerle ilgili yeteneklerini kullanarak gölgelerdeki kötülüğü bastırmaya çalışmaktadır.

human universe

brian, bu konuları gezegenimizden ve evrendeki diğerlerinden örneklerle tartışmak için dünyayı dolaşıyor.

miss fisher’s murder mysteries

1920 sonlarında melbourne'nun arka yollarındaki caz kulüplerindeki mücadele ve adaletsizlik phryne fisher'in keskin zekâsı ile yoluna girer

vikingane

8. yüzyılda bir viking köyünün sakinleri, kültürlerini ve yaşam biçimlerini altüst eden politik rekabetle, sosyal değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşıyor.

gunpowder

17. yy başlarında ingiliz eylemci guy fawkes ve ingiltere katoliklerinden bir grup taşralı lordlar kamarası'nı havaya uçurmayı ve kral ı. james'i öldürmeyi planlamaktadır.

jack whitehall: travels with my father

neşeli komedyen jack whitehall, aralarındaki bağı güçlendirmek için vakur babası michael'ı birlikte güneydoğu asya'da seyahat etmeye davet eder.

damnation

ıowa'daki küçük bir kasabada rahip olarak kendisini gizleyen seth davenport (scott) isminde bir adamın asıl amacı statükoya karşı bir isyan başlatabilmektir. görevine odaklı olan seth, kodaman bir fabrikatörün grev kırıcı olması için creeley turner'ı (marshall-green) işe aldığınınsa şimdilik farkında değildir. bu iki adamın kanlı ve gizli bir geçmişi de vardır.

the end of the f***ing world

kara mizah yüklü bu ergenlik draması, evden kaçan ve çok geçmeden geri dönüşü olmayan bir yola girdiklerini fark eden öfke dolu iki genci anlatıyor.

s.w.a.t.

daniel “hondo” harrelson, büyüdüğü yer olan los angeles‘ın s.w.a.t. (special weapons and tactics – özel silahlar ve taktikler birimi) ekibinin başına teğmen olarak atanır. ancak zamanında polisi düşmanı olarak gördüğü sokaklara olan sadakati ile meslektaşlarına olan bağlılığı arasında ikilem yaşıyor. hondo ekibini iletişim ve saygının, zorlama ve saldırganlığının üzerinde olduğu konusunda cesaretlendirirken, biz de bir kriz baş gösterdiğinde, bu korkusuz ekibin aldıkları taktiksel eğitimleri görevlerde test edip kullanmasını izleyeceğiz.

future man

josh futterman, anne ve babasıyla yaşayan, öz güveni düşük bir kapıcıdır. üstün olduğu tek şey, distopyan bir dünyada geçen cybergeddon isimli video oyununda dünyada birinci sıraya yerleşen "future man" karakteridir. josh, son seviyeyi atladığında oyunun içinden geldiğini iddia eden esrarengiz karakterler tarafından ziyaret edilir ve kendisine yakın zamanda gerçekleşecek olan bir istilaya engel olmak ve dünyayı kurtarmak için seçildiği söylenir.

the punisher

dizi, daha önce "daredevil" dizisine konu olan frank castle'i merkezine almaktadır. karakteri the walking dead dizisinden de hatırlayacağınız jon bernthal canlandırmaktadır. kendisine "punisher/infazcı" adını veren frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.

shot in the dark

birbirine rakip üç serbest muhabir olay yerlerini, yangınları, kazaları ve medya kuruluşlarına satabilecekleri her şeyi kameraya almak için geceleri sokakları arşınlıyor.

smilf

showtime ekranlarında 5 kasım gecesi yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. shameless'ın 8. sezon prömiyerinin hemen ardından ekranlara gelecek olan smılf'ün başrolünde mr. robot dizisinden aşina olacağınız frankie grew var. shaw, dizinin başrolünü üstlenmesinin yanında aynı zamanda senaristlik, yapımcılık ve yönetmenlik de yapacak. ilk sezonu sekiz bölüm sürecek olan dizi, frankie shaw’ın 2015 senesinde sundance film festivali’nde jüri özel ödülü kazanan yine smılf adlı kısa filmine dayanıyor. her bölümü 30 dakika sürecek olan dizi, boston’da yaşayan 20’li yaşlarındaki bridgette’ı merkezine koyacak. ilişki, seks ve kariyer hayalleri kuran bridgette, genç yaşında bekar ve çocuklu bir kadın olmanın gerçekleriyle yüzleşecek. emmy ödüllü usta oyuncu rosie o’donnell ise dizide bridgitte'in annesi rolünde karşımıza çıkacak.

godless

1884 yılında geçecek olan dizi batı'ya terör estiren roy goode (jack o'connell) isimli tehlikeli bir haydutu ve onu yakalamaya çalışan eski ortağı frank griffith'i (jeff daniels) merkezine alır. roy, alice fletcher'in (michelle dockery) çiftliğinde gizlenerek sağlığına kavuşmaya çalışırken, frank kendini tamamen kadınlardan oluşan la belle isimli sakin bir kasabada bulur. geçimini madencilikle kazanan kasabanın tüm sağlıklı erkekleri bir maden kazası sonrası ölmüştür.

she’s gotta have it

tracy camilla johns'ın canlandırdığı brooklyn’de yaşayan "nola darling" adlı siyahi bir kadının, iş ve arkadaş ortamı ile birlikte farklı karakterlere sahip üç adamla ilişkisini anlatır. kibar ve iyi niyetli jamie overstreet (tommy redmond hicks), greer childs (john canada terrell) isimli takıntıları olan bir model ve henüz yeteri derecede olgunlaşmamış, motor ağızlı mars blackmon (spike lee). nola'ya aşık olan bu üç adam onu cezbetmek için herşeyi yapsa da özgürlüğüne düşkün olan nola hepsini reddeder.

the blue planet

2001 yılında yayınlanmış birleşik krallık yapımı dizi belgesel filmdir. yapımı ingiliz devlet yayın kuruluşu bbc tarafından yapılan belgeseli david attenborough sunmuştur.

blue planet ıı

sir david attenborough okyanus sularına geri dönüyor ve bazıları daha önce hiç filme alınmamış bir dizi garip ve harika yaratıklar ilk kez yayınlanıyor.

public enemies

10 yıl cezaevinde yattıktan sonra çıkan eddie, gözetim memuru paula'nın da yardımyla dışarıda ki yaşama alışmaya çalışır.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 90

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.