telsizgitar

Durum: 14 - 0 - 0 - 0 - 21.01.2018 04:34

Puan: 66 -

9 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

youtube

2005 yılında kurulmuş video paylaşım portalı. özellikle 2009'dan sonra belli başlı video/içerik üreticileri buradan para kazanmaya başlayınca mesleği bile çıktı kodumun şeyinin. youtuberlik.

myspaceyi falan sildi süpürdü, tahtından indirdi. izlesene.com ile büyüyen gençlik youtubeye falan geçti. anlatabiliyor muyum arkadaşlar ? bir nesli bitirdi bu site. şimdi de yeni nesli enes baturlarla danla biliclerle bitiriyor. en kısa zamanda batar inşallah, dinimiz amin.

değirmenaltında şahin ile şekil yapmak

çevredekilerin kafasını sikmekten başka işe yaramayan, tek haneli iq sahibi amfibik canlıların kulaklarının pasını silen, insan müsveddelerinin bayıldığı gereksiz eylem. keşke şahinle hava yapan herkes böyle şans eseri kaza falan yapsa. o derece kin besliyorum ibnelere.

2018 bahar şenlikleri

üniversitede ilk senesi olan benim ilk şenliğim olacaktır. iyi bir şey bekliyorum beyler, edip akbayram getirmeyin bana oraya.

d6 sahilinin çöplüğe dönmesi

evde çöpünü anası babası toplayan adamlar sahile gelince çöp bırakır tabii. yetiştirilme meselesi biraz.

pearl jam

pearl jam, mother love bone grubunun dağılımından sonra şekillenip 1990'da resmen müzik ortamına atılmış seattle çıkışlı grunge grubudur.

mother love bone solisti andrew wood overdose sonucu tahtalı köyü boylayınca üyelerinden ikisi(stone gossard, jeff ament) boşta kalmıştır. ortalıkta yapacak proje yokken yakın zamanda vefat etmiş grunge tanrılarından biri olan chris cornell: "gelin de andrew abimizin adına bir albüm yapalım." diye toplar bizimkileri. ortada davulcu(matt cameron), basçı(jeff ament), ritim gitar(stone gossard), solo gitar(mike mccrady) ve tabii ki vokal(chris cornell) vardır. ama chris abimiz gruba bir vokalist eklemenin daha iyi bir fikir olacağını düşünür. seattle'de genç, amatör gruplarda vokallik yapmış eddie vedder davet edilir. temple of the dog çalışmasından sonra stone ve jeff, eddie'nin vokalini beğenirler. kendisine 3 şarkının altyapısını içeren bir demo gönderirler(footsteps, alive, once). eddie bu demonun üzerine vokalini kaydedip abilerimize geri yollar. stone ve jeff de , eddie'nin vokaline tekrardan bayılıp bu üçlüyle gruplarının temelini atarlar. lakin davulcu ihtiyacı vardır. ilk albümleri olan "ten" için bu ihtiyacı dave krusen karşılar. lakin daha bismillah diyemeden, grupla anlaşamadığı için gönderilip, açığı dave abbruzzese ile kapatılır. çoğu pearl jam fanı, kendisinin pearl jam için en uygun baterist olduğunu söylese de, kendisi grubun "vitalogy" albümünden sonra gruptan belli sebeplerden ötürü çıkarılmıştır. kısa süre jack irons ile çalıştıktan sonra hala grupta bateristlik yapan, aynı zamanda soundgarden'in de bateristi olan matt cameron'un gelişiyle grubun üyeleri son 9 yıldır aynı şekilde devam etmektedir.

"ten" albümüyle 1991'de patlama yapmış olmalarına rağmen aynı dönemde nirvana'nın "nevermind" albümünün gölgesinde kalmış olmaları onların kitlesini sınırlamıştır.

şimdiye dek 10 albüm çıkarmış olan pearl jam, son albümü "lightning bolt" ile 2013 yılında hala "biz devam ediyoruz lan!" dedirtmiştir. şimdi de en son "let's play two" film/live albümü çıkarmışlardı, ne olduğunu açıp izleme şansım olmadı ama nasip olursa bakacağım.

nkusozluk hakkında öneriler

türkçe öğrenmeden gelmeyin ne olur. türkçe karakterler kullanmadan yazıyorsanız bile gerektiğinde "-de" "-ki" ayrımını yapın.
burası sözlük. sözlük formatında kullanın.
arkidişler en sevdiğiniz bilmimini ni ??? forum değil, tekrar ediyorum:
sözlük. burası sözlük. sözlük gibi kullanın.
sol frame 2 gündür aynı. tamam az kişi olabilir ama iki tarafa da önerilerim var bu konuda. adminler reklamı arttıradursun, biz üyeler de harıl harıl yazalım, başlık açalım.

space soldiers

2014 yılında kurulmuş türk cs:go takımı olmakla birlikte yakın zamanda en büyük takımların arasına girerek bizi gururlandırmıştır.

geçen akşam sk gaming ile olan maçı 16 - 13 mağlubiyetle sonuçlandı lakin major arenada ne kadar iyi iş yapabileceğimizi, sk gibi bir takıma dahi nasıl oynayabileceğimizi çok iyi gösterdik. gururlandırmaya devam çocuklar.

vikings

ingiliz dili ve edebiyatı okuyanlara yardımcı olabilecek, sevdiğimiz history dizisi. tarihsel olarak doğru olmadığı yerler de var ama, şov dünyası işte ne yapacaksın ?

mikhail pushkin

2002 yılından 2007 yılına dek almanya'da jacob's üniversitesi'nde eğitim görmüş, sonrasında ise yüksek lisansını yeditepe üniversitesi'nde iletişim ve medya alanında yapmış rus öğretim görevlisi. kendisi çalışma hayatına teknik akademi dil okulunda ingilizce ve rusça dersleri vererek başlamış. haziran 2011'de namık kemal üniversitesi'ne geçmiş ve hala da tekirdağ'da öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. derslerinde sık sık vikinglerin bir an sınıfa dalıp herkesi katletmesini örnek olarak kullanır herhangi bir konu için. her ne kadar garip bir sessizliğe neden olsa da bu örneği, kendisi, herkesin gözlerinde neşe arar ve gülmeye devam eder.

aşağıladığım sanılmasın, esprileriyle, ders anlatımıyla, garip aksanıyla, duruşuyla, piposuyla, giyim tercihleriyle sevdiğimiz bir hocamızdır. kendisine selam olsun.

nkü sözlük

gördüğüm an balıklama atladığım, "işte ihtiyacım buydu lan!" dedirten sözlüktür. ortada her üniversitenin sözlüğü varken bizim neden olmasın ? ama tanım entrylerini, başlıkları arttıralım genjler. haydi bakalım görev sizi bekler.

öğrenci nedir

asıl görevi okuduğu bölümün derslerine çalışıp okulunu en kısa sürede bitirmek iken, biz nkülüler için tanımı şöyledir: okulda uyuyup, çıktığı an enerjisini geri kazanan; millside'den portakal'a, portakal'dan kütük'e giden insan müsveddesidir.

ps : sakın vurmayın ben de sizdenim canlarım. 5 bütten selamlar.

ilk kadın

ilkel kadındır. erkeğinin mağarasına saçı çekilerek gitmiştir. ayakkabısı, gratisi, bronzeri yoktur. ilk erkek amma rahatmış lan

önerebileceğiniz dizi veya film?

her şeyi önermişsiniz lan ?! o zaman bana adı sanı duyulmamış iyi dizi önermek kalıyor. boku no pico. öneririm. japon animesinin zirvesidir :)))))

peçka

yaşı yeterince büyük olanlar ve de benim gibi fakir bir aileden çıkanların küçükken her pazar banyosu sonrası dibine oturup ısındığı buluşma noktasıdır. altına konulan mermere kafa vurmayan yoktur derler, yersen

iki trakyalının diyaloğu

-üsiin abi araba almayı düşünürüm, ne önerirsin?
-fiat albea!
-?!

değirmenaltında şahin ile şekil yapmak

kuru sıkıdır.boşa masraf ve zaman kaybıdır.bi ileri bi geri.yapılacaksa doğan ile yapılması gereken harekettir.

Toplam entry sayısı: 14

space soldiers

2014 yılında kurulmuş türk cs:go takımı olmakla birlikte yakın zamanda en büyük takımların arasına girerek bizi gururlandırmıştır.

geçen akşam sk gaming ile olan maçı 16 - 13 mağlubiyetle sonuçlandı lakin major arenada ne kadar iyi iş yapabileceğimizi, sk gibi bir takıma dahi nasıl oynayabileceğimizi çok iyi gösterdik. gururlandırmaya devam çocuklar.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.