sokrateslaaaa

Durum: 13 - 0 - 0 - 0 - 14.12.2017 01:42

Puan: 52 -

11 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

star wars son jedi

son zamanlarda dört gözle beklenen ve 13.12.2017 tarihinde vizyona giren sinema filmidir.

bitcoin

2010 lu yılların başlarında üretilen kripto para birimidir. son zamanlar da değerinin 70 bin tl ye kadar çıkması herkes gibi benimde çok dikkatimi çekiyor. yatırım yapmamak için kendimi zor tutuyorum açıkçası.

manuş baba

son zamanların en çok dinlenen şarkıcıları arasında yer alan adam. ilk duyduğumda ne lan bu türbe mi diye tepki vermeme sebep oldu ama sonradan şarkıları pek bir hoşuma gitti açıkçası.

ersay üner

son zamanlarda iki aşık şarkısı ile ün salmış şarkıcı. inanın benimde çok hoşuma gitti şarkısı. yolu açık olsun diyelim ne diyelim.

getafe valencia maçı

03.12.2017 tarihinde oynanan futbol maçı. allah bin belasını versin o valencianın az önce o kadar paramı yatırdı. inşallah küme düşersiniz ne diyim.

mr robot dizisi

amerikan dizileri arasında en sağlam dizilerden bir tanesi denilecek tarzda bir dizidir. gerek verdiği mesajlar ile gerekse beyin yakan sahneleri ile kendisine aşık eden bir dizidir.

nkü sözlük

beklenen oldu dedirtecek bir platform. yolu açık olsun.

beşiktaş manisaspor

28.11.2017 tarihinde oynanan maçtır. beşiktaşın deyim yerindeyse manisasporun içinden geçtiği maç olmuştur. ve 9-0 lık bir skorla bitmiştir.

heijan

internet aleminde ayan ablalar şarkısıyla giriş yapıp milyonlar tarafından bir anda tanınan bir youtube kullanıcısıdır. son uyuşturucu operasyonlarında da içeri alındığı söylenen milyarder sanatçı.

balıkesi üniversitesine gelecek olanlara tavsiye

üniversiteyi tercih edecek olan öğrencileri bilgilendirme amacıyla açılmış bir başlıktır. bakın sakın ama sakın bırakın üniversiteyi tercih etmeyi şehri ziyaret bile etmeyin. biz bir ziyarette bulunduk halen onun acısını yaşıyoruz aman siz etmeyin. hem ulaşım fiyatlarının pahalı olması hem okulun saçma sapan bir yerde olması hem insanlarının özellikle de esnaflarının öğrenciyi tamamen para kaynağı olarak görmesi sizin için yeterlidir bence. daha birçok konu da sorunlu bir şehirdir o yüzden uzak durun derim.

balıkesir üniversitesi

balıkesir de bulunan şehir üniversitesidir. öğrencisi olduğum bu okul 1910 yılında kurulan darül muallimini mektebi adıyla kurulmuş olup şimdi ise balıkesir üniversitesi olarak eğitim vermeye devam etmektedir.

vikings

yabancı dizi sektöründe oldukça sağlam bir yere sahip olan vikinglerin konu edildiği dizidir. hayatımda izlediğim en sağlam
dizilerden bir tanesidir ama öyle böyle değil. özellikle üniversiteye yeni başlayanların :) izlemesini ısrarla tavsiye ederim.

çukur dizisi

show tv de yayınlanan televizyon dizisidir. istanbulda belalı bir mahalleden adını alan dizi başladığı ilk günden bu yana birçok kişi tarafından beğenilerek izlenmeye devam ediyor. içlerinde benim de olduğu oldukça fazla izleyici kitlesine sahiptir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 13

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.