okta

Durum: 88 - 0 - 0 - 0 - 27.01.2018 15:14

Puan: 352 -

9 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

i’m sorry

tek çocuk annesi bir komedi yazarı olan andrea’nın hayatında karşılaştığı beklenmedik durumlara karşı tepkilerini ve bu durumlar dolayısıyla dışa vuran içindeki büyümemiş çocuğu ve takıntılarını izleyeceğiz.

friends from college

keegan-michael key (ethan), cobie smulders (lisa), annie parisse (sam), nat faxon (nick), fred savage (max) ve jae suh park'ın (marianne) canlandırdığı harvardlı bir grup arkadaş, kırklı yaşlara yaklaşmaktadır. bu grubun birbirine geçmiş ve çoğunlukla karışık ilişkilerini yansıtan friends from college; eski arkadaşlıklar, eski gönül meseleleri ve geçmişe duyulan özlemle birlikte yetişkin hayatına adım uydurmayla ilgili güldürücü bir keşif niteliğinde.

apollo gauntlet

dünya'da yaşayan bir polis memuru olan paul cassidy, dr. benign tarafından futüristik bir feodal topluma gönderilir. artık apollo gauntlet adıyla bilinen eski polis kötülükle savaşır, konuşan eldivenleri ve sihirli takım elbisesiyle dr. benign'i yenmeye çalışır.

the windsors

komedi pembe dizisi, ingiziliz kraliyet ailesinin hayatını daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde yeniden tasarlıyor.

wanted

ıki yabanci bi cinayet sucunda baş şüphelidir.

ozark

kırsal missouri bölgesinde çekimleri yapılan dizide uyuşturucu, kara para aklama gibi konuların yer aldığı karanlık ve tehlikeli bir dünyayı izleyeceğiz. meksikalı bir uyuşturucu lorduna borcunu ödemek zorunda olan marty bird (bateman) eşi wendy (laura linney) ile birlikte missouri'de ki bir sayfiye evine taşınır ve olaylar şekillenmeye başlar.

pulse

pulse 2017 yapımı dizinin konusu; her şeye sahip bir finans analizcisi olan frankie'nin hayatı böbrek yetmezliği ile ölüm döşeğine düşünce ona bir donörün ikinci bir şans vermesi ile değişir. hayayını kurtaran adamdan etkilenerek frankie doktor olmaya karar verir ve zorlu, stresli bir ortamda kardiyo teorik ve böbrekle ilişkili konularda öğrenimine başlar.

serinin senaristleri kris wyld, michael miller, kristen dunphy ve mandy mcarthy olup peter andrikidis, jennifer leacey ve ana kokkinos tarafından yönetilmektedir.

fleabag

fleabag altı bölümden oluşan bir ingiliz komedi dizisi ve daha ilk bölümünde elinizi ayağınıza dolaştırıyor. amazon üzerinden yayınlanan bbc3 dizisi, aslında 2013 edinburgh festivali’nde fringe first award sahibi tek kişilik bir tiyatro metninden uyarlandı. yazan, oynayan ve televizyona uyarlayan ise aynı isim: phoebe waller-bridge.

fleabag, londra’da ayakta kalmaya çalışan, son derece tuhaf bir aileye sahip, beş parasız ve yalnız, bir orta sınıf mensubu kadının hikâyesi. en yakın arkadaşını bir kazada kaybetmesinin ardından bu taze trajediyle baş etmeye çalışırken, hayata tutunmaktaki ısrarını hepsi birbirinden kaçık aile fertleri aracılığıyla anlatıyor. mesafeli babası, dayanılmaz ölçüde alaycı ve itici üvey annesi, gergin ve muhafazakâr ablası ve tek gecelik ilişkileri etrafında dönen bu komik evren ekranın karşısındaki izleyicilerde sağlam bir empati duygusu yaratıyor.

midnight, texas

normal olmanın oldukça garip karşılandığı midnight, texas'a hoşgeldiniz...
dizi, teksas'ın gözden uzak, küçük ve sessiz bir kasabasında yaşayan sıradışı varlıkları ve olayları konu edinmektedir. cadılar, vampirler, medyumlar ve kiralık katillerin bir araya geldiği bu kasabada geceler asla güvenli değildir. polis tarafından aranan tehlikeli geçmişe sahip kasaba üyeleri dış baskıları defetmek için güçlü ve tehlikeli bir ailevi birliktelik oluştururlar.

somewhere between

gerilim türüne girecek olan yapım, laura price adlı bir kadını merkezine koyacak. laura, kızı serena’nın cinayete kurban gideceğini önceden bilecek ancak bu korkunç olayın kim tarafından ve ne zaman gerçekleştirileceği hakkında bir fikri olmayacak.

rebel

polis güçlerinin acımasızlık ve suiistimallerinin yoğun yaşandığı yıllarda, oakland polis memuru olan rebecca "rebel" cole, her zaman oyunu kurallara uyarak oynamayı tercih eden bir polistir. hem siyah hem de kadın olduğundan daha becerikli ve daha akıllı olması gerektiğini her zaman bilmektedir. kardeşi polis tarafından öldürüldükten sonra, rebel sistemle ilgili hayalkırıklığına uğrar ve konuyu kendi bildiği yollardan halletmeye karar verir. ancak kendisini, aile sadakati ve kardeş sevgisiyle, bir polis olmanın getirdiği zorunluluklar arasında kalmış bulan rebel, çok geçmeden çözülmesi zor bir krizin merkezinde olduğunu fark edecektir.

date my dad

aile işleriyle bilinen amerikan kanalı up’de başlayan dizinin şu ana kadar iki bölümü çıktı. ilk sezonu 1’er saatlik 10 bölümden oluşacak olan bu aile dramedisi, üç kız büyüten bekar bir babanın hikayesini anlatıyor.

ricky cooper’ın (barry watson) muhteşem bir hayatı vardı. eskiden profesyonel bir beyzbol oyuncusuydu ve hayatının aşkı ısabella ile evliydi. ricky’in hayatı, ısabbela’nın ölümüyle ve onu üç kızını yalnız büyütmek zorunda bırakmasıyla harap oldu. dizi bunun üç yıl sonrasında, ricky hala kızlarını büyütürken ve kayınvalidesi rosa (raquel welch) ona bu konuda yardım ederken başlıyor. 40. yaş gününde ricky, rosa’nın taşınacağını duyurmasıyla hayatının yeni bir dönüm noktasında buluyor kendini.

artık makyajdan erkeklere kadar her şeyle kendisinin başa çıkması gerektiği düşünüyor ve iyice telaşa kapılıyor. kızları mirabel (15), elisa (12) ve gigi (8) ise başka işlerle meşguller. onlar için şu aralar önemli olan tek şey babalarının tekrar birileriyle çıkmasını sağlamak, hepsi bu. birden kendini son 20 yıldan beri ilk kez bu işlere bulaşmış olarak bulan ricky, bir yandan da dünyadaki en iyi baba olmaya çalışırken kendini lunapark hızlı treninde hissetmeye başlıyor.

room 104

mark ve jay duplass’ın bir kez daha hbo için çektikleri yeni antoloji serisi room 104 dizisinde ortalama bir amerikan otelinin bir odasından geçip giden farklı insanların hikayeleri anlatılacak, her bölümde farklı olay ve konulara odaklanacak.

star wars: forces of destiny

küçük anlar ve gündelik kararlar, daha büyük, kahramanlık destanlarını şekillendirir...

21 thunder

profesyonel futbolun acımasız dünyasında bir kulüp 21 yaş altı takımındaki starlarla varlığını sürdürmeye devam eder. onlar taze kan ve pazarın geleceğidirler ama pek çoğu başaramayacaktır. 21 thunder, montreal'in 21 yaş altı takımının, ara sıra yıldız oyuncuların da sahaya çıktığı hikayesidir. bir grup oyuncunun ve koçun profesyonellikten bir adım ötede, hayatın fırtınasının içinde bir aile olmalarının etrafında geçen aşk, suç, ırk, seks ve sportif görkem hikayesidir.

the sinner

petra hammesfahr’ın aynı isimli kitabından uyarlanan the sinner, genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatacak. dizide bill pullman tarafından canlandırılan detektif ile birlikte genç kadın geçmişi ile bolca yüzleşmek zorunda kalacak.

manhunt: unabomber

harvard profesörü ted kaczynski’nin üniversiteden ayrılıp bir dağ evine yerleştikten sonra mektup yoluyla gönderdiği paketlerle gerçekleştirdiği saldırıları ve on yedi yıl sonra dergilerin otuz yedi bin kelimelik manifestosunu yayınlamasını kabul etmesiyle teslim oluşunun hikayesini anlatacak mini diziden ilk fragman paylaşıldı. manhunt: unabomber isimli sekiz bölümden oluşacak mini dizinin başrollerinde sam worthington ve paul bettany yer alacak.

unabomber aka ted kaczynski’yi paul bettany’nin, sam worthington’ın da fbı memuru jim fitzgerald’ı canlandıracağı dizinin kadrosunda chris noth, keisha castle-hughes, jane lynch, mark duplass, michael nouri ve brian d’arcy james gibi isimler yer alıyor.

the guest book

dizi, trace dağı'nda ki küçük bir kasabada bulunan kiralık bir evin çalışanları ve ziyaretçileri üzerine odaklanıyor. bu küçük dağ kasabasında yaşayan karakterlerin evi ve oyuncuları aynı kalırken, her bölümde tatil için kasabaya gelen farklı bir konuk oyuncu üzerinde duruluyor.

what would diplo do?

beek dizide grammy ödülü sahibi amerikalı ünlü müzisyen, küratör ve 60 bin kişiyi ayağa kaldırabilecek dj diplo'nun kurgusal bir versiyonuna hayat verecek.
what would diplo do?; "louie dizisinin this ıs spinal tap ile tanışması" şeklinde nitelendiriliyor.

wet hot american summer: 10 years later

filmin yapımının on beş yıl ardından sonra, ekip tekrar bir araya geliyor! 8 bölüm olarak netflix'te yayınlanacak olan dizi, bradley cooper, amy poehler, elizabeth banks, paul rudd gibi bir çok ünlü ismi yeniden bir araya getirecek!
dizi, kampın bitminin on yıl sonrasını konu alacak.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 88

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.